2008-08-15 KV Bratislava
PSI
N1 DIAMANT NIJINSKI BALLET
(Zarathustra Nijinski Ballet x Xanischka Nijinski Ballet)
Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Katarína Loidl
VN1, 3 BIS PUPPY ALYOSHA SAGÁN MRAJA, 30.12.2007
Speciální cena za nejlepší hlavu v plemeni barzoj
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi)
Chov: Jana Mrázová, Maj: Jana Mrázová + Dana Macejová
Třída: mladých
V1 CAJC BRILLIANT NIJINSKI BALLET, 13.5.2007
(Azeem Variage Gold x Tanečnice Nijinski Ballet)
Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Katarína Loidl
V2 NUYALÁSZ LIGETI SZÁSA, 17.6.2007
(Fledlaw Macheath x Dober-Kopp Pannon Szegfu)
Chov: Orbán Zoltán, Maj: Ing Milan Švihorík
V3 ORLANDO AT IMPULS, 25.5.2007
(Volodei Des Cross De La Moliere x Fiona Balšaja Achota)
Chov: Drahomíra Fridrichová, Maj: Ľubomír Koša
DISC CASANOVA STEPOWY GONIEC, 24.3.2007
(Radoga´s Wild One x Spiewka Stepowy Goniec)
Chov: K. Rychlik, Maj: Malgorzata Spiradek
Třída: mezitřída
V1 CAC ATHAN CASTUS ROAYL LILY, 23.3.2007
(Hassini Rus Duchess x Charyzma Chwili Polot)
Chov: Alena Portešová, Maj: Miroslava Pokorná
V2 DUSZEK Z JURAJSKICH BISKUPIC, 7.2.2007
(Belyh Nochey Gordy x Astyda Zlocista Wilma)
Chov + Maj: Juszczyk Agata
Třída: otevřená
V1 CAC nejlepší pes, Klubový vítěz, Vítěz pro krásu a výkon
PHAEDRA CAMUS,15.11.2004
(Phaedra Rafiki x Rajalinjan Venuschka)
Chov: Carol Kubiak-Zamora + Kevin T. Shimel, Maj: Jana Mrázová + Annamaria Solymosi
V2 R.CAC ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC, 15.7.2006
(Lut Szczescia Wladca Traw x Ursa Maior Stepowy Goniec)
Chov: Kazimir Rychlik, Maj: Magdalena Rebes
- DAR Z JURAJSKICH BISKUPIC, 7.2.2007
(Belyh Nochey Gordy x Astyda Zlocista Wilma)
Chov + Maj: Juszczyk Agata
Třída: pracovní
V1 CAC GANDALF FLEGETON, 4.6.2004
(Klingors´s Rhaswan x Fatima Flegeton)
VD2 BODY Z MURKY, 15.3.2006
(Gradivo z Bilmy x Altamira Moomoon)
Chov: M. Řeřichová, Maj: Pavlína Pašková
Třída: šampionů
V1 CAC TIMUR Z MOSKEVSKÉHO CHOVU, 16.9.2005
(Aladin Variage Gold x Zaganhar Epyra)
Chov: Frantisek Parik, Maj: Pavla Finkova
FENY
Třída: štěňat
VN1 AMURI-PAJKOS GALINA,26.1.2008
(Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bella)
Chov: Annamaria Solymosi, Maj: Jana Mrázová + Peter Domeny
VN2 DAARK DESIRE NIJINSKI BALLET, 9.3.2008
(Zarathustra Nijinski Ballet x Xanischka Nijinski Ballet)
Chov: Ing. Lenka Burianová, Maj: Hana Zemánková
N3 KARYON MAJOVE BOHEMIA, 23.2.2008
(Chagal z Bilmy x Fina Majove Bohemia)
Chov: Marie Veselá, Maj: Anna Gorčáková
Třída: mladých
VD1 ALOJA NOVA FANFARA, 4.10.2007
(Avar Biskupstvo x Almera De Grand Fresnoy)
Chov: J. Foit, Maj: Peter Pšenek
Třída: otevřená
V1 CAC HARIELLA MAJOVE BOHEMIA, 30.7.2006
(Daimon Majove Bohemia x Andromeda Majove Bohemia)
chov: Marie Vesela, maj. Magdalena Rebes
V2 R.CAC GAJA FLEGETON, 4.6.2004
(Ch. Klingsor´s Rhaswan x Ch. Fatima Flegeton)
chov + maj: Adaš Malgorzata
VD3 AMURI PAJKOS DESSZERT, 12.4.2004
(Dober-Kopp Pannon Bank Ban x Amuri Pajkos Bogi)
Chov: Solymosi Annamaria, Maj: Mrázová Jana
Třída: pracovní
VD1 Vítěz pro krásu a výkon FIONA BALŠAJA ACHOTA, 22.5.2005
(Avanturin x Tiara)
Chov: Dušan Šír, Maj: Fridrichová Patrícia
Třída: šampionů
V1 CAC, BOB nejlepší sučka, Klubový vítěz HERA Z POGRANICZA, 7.4.2005
(Ch.Pl. Azeem Variage Gold x Ofelia ze Sfory Carycy)
chov: E.I.M. Tekieli, maj: Magdalena Rebes
(Metel D´Al Kerby x Bezputaya Bolva Wolkowo)
Chov: Misterka Wieslawa, Maj: Agata Juszczyk
(Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Polly z Palatinu Moravia)
chov: V. Zapletal,maj: Peter Rizman + Vladimir Zajac